- Part # MSEL-PC-2-20PWAIB-28PWAIB-NP-E-0-4
- Category Controls & Indicators
- Category Power Controller
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MSELPC220PWAIB28PWAIBNPE04
MSEL SERIES
PROGRAM CONTROLLER
STANDARD TYPE
2-AXIS
20W MOTOR
BATTERY-LESS ABSOLUTE/INCREMENTAL ENCODER
WITH BRAKE
28W MOTOR
NPN
EMPTY
NO CABLE
AC100 ~ 200V
SCREW FIXATION
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 15/03/2023
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Category Power Controller
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MSELPC220PWAIB28PWAIBNPE04
MSEL SERIES
PROGRAM CONTROLLER
STANDARD TYPE
2-AXIS
20W MOTOR
WITH BRAKE
28W MOTOR
NPN
EMPTY
NO CABLE
AC100 ~ 200V