- Part # ISPDBCR-S-WA-60-4-300-T2-M-A1E-AQ
Descripción:
ISPDBCRSWA604300T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
HIGH PRECISION SPECIFICATION
SMALL TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
60W MOTOR
4MM LEAD
300MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/01/2023
Especificaciones
Descripción:
ISPDBCRSWA604300T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
HIGH PRECISION SPECIFICATION
SMALL TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
60W MOTOR
4MM LEAD
300MM STROKE