- Part # ISPDBCR-M-WA-100-5-300-T2-M-A1S-AQ
Descripción:
ISPDBCRMWA1005300T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
HIGH PRECISION SPECIFICATION
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
100W MOTOR
5MM LEAD
300MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/01/2023
Especificaciones
Descripción:
ISPDBCRMWA1005300T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
HIGH PRECISION SPECIFICATION
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
100W MOTOR
5MM LEAD
300MM STROKE