- Part # ISPDB-LX-WA-400-20-1200-T2-M-A1S-AQ
Descripción:
ISPDBLXWA400201200T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
LARGE MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
400W MOTOR
20MM LEAD
1200MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/02/2023
Especificaciones
Descripción:
ISPDBLXWA400201200T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
LARGE MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
400W MOTOR
20MM LEAD
1200MM STROKE