- Part # ISPDB-L-WA-400-10-100-T2-M-A1S-AQ
Descripción:
ISPDBLWA40010100T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
LARGE TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
400W MOTOR
10MM LEAD
100MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/01/2023
Especificaciones
Descripción:
ISPDBLWA40010100T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
LARGE TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
400W MOTOR
10MM LEAD
100MM STROKE