- Part # ISPDB-L-WA-200-10-150-T2-M-A3S-AQ
Descripción:
ISPDBLWA20010150T2MA3SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
LARGE TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
10MM LEAD
150MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
RIGHT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/01/2023
Especificaciones
Descripción:
ISPDBLWA20010150T2MA3SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
LARGE TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
10MM LEAD
150MM STROKE