- Part # ISPDA-LX-A-400-20-1300-T2-M
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ISPDALXA400201300T2M
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST PROOF TYPE
HIGH-PRECISION SPECIFICATION
ACTUATOR WIDTH 155MM
MID-SUPPORT TYPE
ABSOLUTE ENCODER
400W MOTOR
20MM LEAD
1300MM STROKE
SCON / SSEL / XSEL-P/Q
5M CABLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/01/2023
ISPDA-LX-A-400-20-1300-T2-M
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ISPDALXA400201300T2M
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST PROOF TYPE
HIGH-PRECISION SPECIFICATION
ACTUATOR WIDTH 155MM
MID-SUPPORT TYPE
ABSOLUTE ENCODER
400W MOTOR
20MM LEAD
1300MM STROKE