- Part # ISDB-MX-WA-200-20-1100-T2-M-A1E-AQ
Descripción:
ISDBMXWA200201100T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISDB SERIES
MEDIUM MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
20MM LEAD
1100MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
Especificaciones
Descripción:
ISDBMXWA200201100T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISDB SERIES
MEDIUM MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
20MM LEAD
1100MM STROKE