- Part # ISDB-LX-WA-400-20-1400-T2-M-A1E-AQ
Descripción:
ISDBLXWA400201400T2MA1EAQ
ISDB SERIES
LARGE MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
400W MOTOR
20MM LEAD
1400MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/01/2023
Especificaciones
Descripción:
ISDBLXWA400201400T2MA1EAQ
ISDB SERIES
LARGE MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
400W MOTOR
20MM LEAD
1400MM STROKE