- Part # ISDB-LX-WA-200-20-1300-T2-M-A1E-AQ
Descripción:
ISDBLXWA200201300T2MA1EAQ
ISDB SERIES
LARGE MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
20MM LEAD
1300MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/01/2023
Especificaciones
Descripción:
ISDBLXWA200201300T2MA1EAQ
ISDB SERIES
LARGE MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
20MM LEAD
1300MM STROKE