- Part # ISDB-L-WA-200-10-250-T2-M-A3E-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ISDBLWA20010250T2MA3EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISDB SERIES
LARGE TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
10MM LEAD
250MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
RIGHT/END CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/01/2023
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ISDBLWA20010250T2MA3EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISDB SERIES
LARGE TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
10MM LEAD
250MM STROKE