- Part # ISDA-S-A-60-4-300-T2-M
Descripción:
ISDASA604300T2M
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST PROOF TYPE
STANDARD SPECIFICATION
ACTUATOR WIDTH 94MM
ABSOLUTE ENCODER
60W MOTOR
4MM LEAD
300MM STROKE
ISDA-S-A-60-4-300-T2-M
Especificaciones
Descripción:
ISDASA604300T2M
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST PROOF TYPE
STANDARD SPECIFICATION
ACTUATOR WIDTH 94MM
ABSOLUTE ENCODER
60W MOTOR
4MM LEAD
300MM STROKE