- Part # ISDA-M-A-100-5-300-T2-S
Descripción:
ISDAMA1005300T2S
STANDARD SPECIFICATION
ACTUATOW WIDTH 125MM
ABSOLUTE ENCODER
100W MOTOR
5MM LEAD
300MM STROKE
SCON / SSEL / XSEL-P/Q
3M CABLE
ISDA-M-A-100-5-300-T2-S
Especificaciones
Descripción:
ISDAMA1005300T2S
STANDARD SPECIFICATION
ACTUATOW WIDTH 125MM
ABSOLUTE ENCODER
100W MOTOR
5MM LEAD
300MM STROKE