- Part # ISDA-LX-A-400-20-1000-T2-M
Descripción:
ISDALXA400201000T2M
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST PROOF TYPE
STANDARD SPECIFICATION
ACTUATOR WIDTH 155MM
MID-SUPPORT TYPE
ABSOLUTE ENCODER
400W MOTOR
20MM LEAD
1000MM STROKE
ISDA-LX-A-400-20-1000-T2-M
Especificaciones
Descripción:
ISDALXA400201000T2M
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST PROOF TYPE
STANDARD SPECIFICATION
ACTUATOR WIDTH 155MM
MID-SUPPORT TYPE
ABSOLUTE ENCODER
400W MOTOR
20MM LEAD
1000MM STROKE