- Part # HAS112SDC12
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.02 lbs
Información del Producto
Descripción:
HAS112SDC12
ELECTROMECHANICAL RELAY 12VDC 360OHM 2A DPDT (20X10X9.9)MM THT GENERAL PURPOSE RELAY
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/01/2020
HAS112SDC12
Especificaciones
- Part # HAS112SDC12
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.02 lbs
Información del Producto
Descripción:
HAS112SDC12