- Part # MFB250XT4H18A
- Category Circuit Breaker
- Category Circuit Breaker Accessory
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MFB250XT4H18A
FEEDER MOTOR CONTROL
FASTRAC
18"
250 A
FEEDER W/ XT4H250
3 POLE
65 KAIC RATED
480 V
(GE8000-SF250-E)
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/05/2025
MFB250XT4H18A
Especificaciones
- Part # MFB250XT4H18A
- Category Circuit Breaker
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MFB250XT4H18A
FEEDER MOTOR CONTROL
FASTRAC
18"
250 A
FEEDER W/ XT4H250
3 POLE
65 KAIC RATED
480 V