- Part # RIBAN12C
- Category Controls & Indicators
- Category Power Controller
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
RIBAN12C
PILOT RELAY
10 AMP SPDT
12 VAC/DC COIL
DIN RAIL MOUNTABLE
CURRENT SENSOR MOUNT OPTION
2.75" TRACK MOUNT
-30 TO 140 F
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/03/2026
RIBAN12C
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # RIBAN12C
- Category Power Controller
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
RIBAN12C
PILOT RELAY
10 AMP SPDT
12 VAC/DC COIL
DIN RAIL MOUNTABLE
CURRENT SENSOR MOUNT OPTION
2.75" TRACK MOUNT
-30 TO 140 F