- Part # 500125A5120AAAAA
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Motor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
500125A5120AAAAA
(F080000)
ORBITAL MOTOR 6-BOLT MAGNETO
7/8-14 ORB PORTS
1.25" KEYED SHAFT
125 CC/REV [10.2MM
(0.40")]WIDE
PAINT
CCW
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 10/02/2026
500125A5120AAAAA
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # 500125A5120AAAAA
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Motor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
500125A5120AAAAA
(F080000)
ORBITAL MOTOR 6-BOLT MAGNETO
7/8-14 ORB PORTS
1.25" KEYED SHAFT
125 CC/REV [10.2MM
(0.40")]WIDE