- Part # 91H2210-10A
- Category Circuit Breaker
- Category Din Rail Mount Circuit Breaker
- Weight 0.55 lbs
Información del Producto
Descripción:
91H221010A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
CIRCUIT BREAKER
THERMAL-MAGNETIC
DIN RAIL MOUNTED
10A
2POLE
VOLTAGE RATING: AC 415 V
AV 240 V
DC 48/110 V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 23/02/2024
91H2210-10A
Especificaciones
- Part # 91H2210-10A
- Category Circuit Breaker
- Weight 0.55 lbs
Información del Producto
Descripción:
91H221010A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
CIRCUIT BREAKER
THERMAL-MAGNETIC
DIN RAIL MOUNTED
10A
2POLE
VOLTAGE RATING: AC 415 V
AV 240 V