- Part # 45-700-P10-0.7A
- Category Circuit Breaker
- Category App/Comm Circuit Breaker
- Weight 0.06 lbs
Información del Producto
Descripción:
45700P1007A
OBSOLETE
CIRCUIT BREAKER
0.7A
250VAC
28VDC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/06/2018
45-700-P10-0.7A
Especificaciones
- Part # 45-700-P10-0.7A
- Category Circuit Breaker
- Weight 0.06 lbs
Información del Producto
Descripción:
45700P1007A
OBSOLETE
CIRCUIT BREAKER
0.7A
250VAC
28VDC