- Part # 1620-3H-15A
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
16203H15A
FUSE
BLADE
RESETTABLE
15A
VOLTAGE RATING V DC:24V
FUSE CURRENT:15A
AUTO BLADE FUSE SIZE:13.3MM X 7MM X 30.2MM
BLOW CHARACTERISTIC:-
SERIES:MIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
También Conocido Como
Número de Parte Alternativo:
- ETA ENGINEERING TECHNOLOGY 1620-3H-15A
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/09/2022
1620-3H-15A
Especificaciones
- Part # 1620-3H-15A
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
16203H15A
FUSE
BLADE
RESETTABLE
15A
VOLTAGE RATING V DC:24V
FUSE CURRENT:15A