- Part # SLS-24-012T
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.80 lbs
Información del Producto
Descripción:
SLS24012T
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
REGULATED POWER SUPPLY
LINEAR
28.8W
+24VDC@1.2A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 12/02/2026
SLS-24-012T
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # SLS-24-012T
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.80 lbs
Información del Producto
Descripción:
SLS24012T
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
REGULATED POWER SUPPLY
LINEAR
28.8W
+24VDC@1.2A