- Part # SDN1024100DX
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 10.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SDN1024100DX
SWITCHING POWER SUPPLY
SUPPLY VOLTAGE:100 TO 240 V AC
INPUT CURRENT RATING:3.2 TO 1.0 A
DIN P/S SDN-D 240W
24V
10A
1PH
IECEX CC
SINGLE-CHANNEL AC/DC POWER SUPPLY UNIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 13/01/2025
SDN1024100DX
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # SDN1024100DX
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 10.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SDN1024100DX
SWITCHING POWER SUPPLY
SUPPLY VOLTAGE:100 TO 240 V AC
DIN P/S SDN-D 240W
24V
10A