- Part # SCP30D12UDN
- Category Controls & Indicators
- Category Current Converter
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SCP30D12UDN
AC-DC CONVERTER
DIN RAIL
2 O/P
30W
12V
-12V
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:30W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:12VDC
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1.2A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-12VDC ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
SCP30D12UDN
Especificaciones
- Part # SCP30D12UDN
- Category Current Converter
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SCP30D12UDN
AC-DC CONVERTER
DIN RAIL
2 O/P
30W
12V
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:30W
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1.2A