- Part # SCL10T512-DN
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.26 lbs
Información del Producto
Descripción:
SCL10T512DN
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY SCL SERIES
DIN RAIL MOUNT
10 W
LINEAR DC
TRIPLE O/P
SINGLE PHASE
230 VAC INPUT
3 OUTPUTS
200 MA OUTPUT CHANNEL 1
300 MA OUTPUT CHANNEL 2
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 21/10/2024
SCL10T512-DN
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # SCL10T512-DN
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.26 lbs
Información del Producto
Descripción:
SCL10T512DN
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY SCL SERIES
DIN RAIL MOUNT
10 W
LINEAR DC
TRIPLE O/P
SINGLE PHASE
230 VAC INPUT
3 OUTPUTS
200 MA OUTPUT CHANNEL 1
300 MA OUTPUT CHANNEL 2