- Part # GLT-05-040
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.59 lbs
Información del Producto
Descripción:
GLT05040
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
SWITCHING
5 - 24 VDC OUTPUT
3 OUTPUTS
40 W
OPEN FRAME
85 TO 264 VAC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/09/2024
GLT-05-040
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # GLT-05-040
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.59 lbs
Información del Producto
Descripción:
GLT05040
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
SWITCHING
5 - 24 VDC OUTPUT
3 OUTPUTS
40 W
OPEN FRAME
85 TO 264 VAC