- Part # EBR6034HFD70W4X
- Category Electrical Products
- Category Plug/Receptacle
- Weight 20.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
EBR6034HFD70W4X
EXP RECEPTACLE. 60A 3W 4P. 70A BRKR
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/09/2025
EBR6034HFD70W4X
Especificaciones
- Part # EBR6034HFD70W4X
- Category Electrical Products
- Category Plug/Receptacle
- Weight 20.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
EBR6034HFD70W4X