- Part # ALQ35F48
- Category Integrated Circuits
- Category Power Supply/Voltage Converter PC Board Mount
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ALQ35F48
MIN QTY 200 DC/DC CONVERTER
NO. OF OUTPUTS:1
OUTPUT VOLTAGE:3.3V
OUTPUT CURRENT:35A
POWER RATING:110W
SUPPLY VOLTAGE:48V
DC/DC CONVERTER MOUNTIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
También Conocido Como
Número de Parte Alternativo:
- ASTEC AMERICA ALQ35F48
- AZTEC ASTEC AMERICA ALQ35F48
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 04/01/2010
ALQ35F48
Especificaciones
- Part # ALQ35F48
- Category Integrated Circuits
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ALQ35F48
MIN QTY 200 DC/DC CONVERTER
NO. OF OUTPUTS:1
OUTPUT VOLTAGE:3.3V
OUTPUT CURRENT:35A
POWER RATING:110W
SUPPLY VOLTAGE:48V