- Part # DBR6034EH70
- Category Lighting
- Category Lighting Fixture
- Weight 20.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DBR6034EH70
DBR 60A 3W 4P WEST EHB 70A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 09/09/2025
DBR6034EH70
Especificaciones
- Part # DBR6034EH70
- Category Lighting
- Category Lighting Fixture
- Weight 20.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DBR6034EH70
DBR 60A 3W 4P WEST EHB 70A