- Part # E22HL3X4
- Category Pilot Devices
- Category Pilot Light
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
E22HL3X4
EATON CLUSTER STYLE LED INDICATING LIGHT
PERMANENT LIGHT FUNCTION
22MM
GREEN
29MM
ROUND
PLASTIC BASE
24 VAC/VDC
FULL VOLTAGE.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/09/2025
E22HL3X4
Especificaciones
- Part # E22HL3X4
- Category Pilot Devices
- Category Pilot Light
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
E22HL3X4
PERMANENT LIGHT FUNCTION
22MM
GREEN
29MM
ROUND
PLASTIC BASE
24 VAC/VDC