- Part # CTX68-3A-R
- Category Components
- Category Connector/Terminal/Pin
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CTX683AR
PRICE/EA (MIN PURCH= 800) POWER INDUCTOR
68UH
1.28A
25
INDUCTANCE:68 H
INDUCTANCE TOLERANCE:25
DC RESISTANCE MAX:0.253OHM
DC CURRENT RATING:1
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/11/2012
CTX68-3A-R
Especificaciones
- Part # CTX68-3A-R
- Category Components
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CTX683AR
68UH
1.28A
25
INDUCTANCE:68 H
INDUCTANCE TOLERANCE:25
DC RESISTANCE MAX:0.253OHM