- Part # CCP2RL-3-30CC
- Category Panel Accessories
- Category Disconnect Switch
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CCP2RL330CC
FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
SERIES CCP
UL98
600 VAC
125 VDC
30A
3 POLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 27/03/2026
CCP2RL-3-30CC
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # CCP2RL-3-30CC
- Category Panel Accessories
- Category Disconnect Switch
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CCP2RL330CC
FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
SERIES CCP
UL98
600 VAC
125 VDC
30A