- Part # VFD17AMS43MFSAA
- Category Drives
- Category Drive
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VFD17AMS43MFSAA
STANDARD COMPACT MICRO DRIVE
VFD-MS300
10HP 7.5KW 460V 17A HD 20.5A ND 3PH NEMA4X 599HZ EMC FILTER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 04/09/2025
VFD17AMS43MFSAA
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # VFD17AMS43MFSAA
- Category Drives
- Category Drive
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VFD17AMS43MFSAA
STANDARD COMPACT MICRO DRIVE
VFD-MS300