- Part # VFD11AMS21ANSHA
- Category Drives
- Category Drive
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VFD11AMS21ANSHA
STANDARD COMPACT MICRO DRIVE
VFD-MS300
3HP 2.2KW 230V 11A HD 12.5A ND 1PH IP20 HIGH SPEED
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 04/09/2025
VFD11AMS21ANSHA
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # VFD11AMS21ANSHA
- Category Drives
- Category Drive
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VFD11AMS21ANSHA
STANDARD COMPACT MICRO DRIVE
VFD-MS300