- Part # SPB6700DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB6700DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 6700MM
SPB6700DR
Especificaciones
- Part # SPB6700DR
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB6700DR
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 6700MM