- Part # SPB4750DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB4750DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 4750MM
SPB4750DR
Especificaciones
- Part # SPB4750DR
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB4750DR
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 4750MM