- Part # SPA800DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPA800DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 800MM
SPA800DR
Especificaciones
- Part # SPA800DR
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPA800DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 800MM