- Part # HD24B100-0200EXP1MMS
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
HD24B1000200EXP1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
200 MM
ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 07/10/2025
HD24B100-0200EXP1MMS
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # HD24B100-0200EXP1MMS
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
HD24B1000200EXP1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
200 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD