- Part # HD24B045-0900EXP1EES
Descripción:
HD24B0450900EXP1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
900 MM
ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B045-0900EXP1EES
Especificaciones
- Part # HD24B045-0900EXP1EES
Descripción:
HD24B0450900EXP1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
900 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)