- Part # HD24B045-0850LXP1EES
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
HD24B0450850LXP1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
850 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 07/10/2025
HD24B045-0850LXP1EES
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # HD24B045-0850LXP1EES
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
HD24B0450850LXP1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
850 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)