- Part # HD24B045-0750ELX1EES
Descripción:
HD24B0450750ELX1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
750 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B045-0750ELX1EES
Especificaciones
- Part # HD24B045-0750ELX1EES
Descripción:
HD24B0450750ELX1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
750 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)