- Part # HD24B026-0500CNO2EMS
Descripción:
HD24B0260500CNO2EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
500 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B026-0500CNO2EMS
Especificaciones
- Part # HD24B026-0500CNO2EMS
Descripción:
HD24B0260500CNO2EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
500 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)