- Part # HD24B026-0450EXX2EMS
Descripción:
HD24B0260450EXX2EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
450 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B026-0450EXX2EMS
Especificaciones
- Part # HD24B026-0450EXX2EMS
Descripción:
HD24B0260450EXX2EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
450 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)