- Part # HD12B100-0150LLX2MES
Descripción:
HD12B1000150LLX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
10000 N
150 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B100-0150LLX2MES
Especificaciones
- Part # HD12B100-0150LLX2MES
Descripción:
HD12B1000150LLX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
10000 N
150 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD