- Part # HD12B100-0100EXX2EES
Descripción:
HD12B1000100EXX2EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
10000 N
100 MM
ELECTRONIC MONITORING PACKAGE ONLY
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B100-0100EXX2EES
Especificaciones
- Part # HD12B100-0100EXX2EES
Descripción:
HD12B1000100EXX2EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
10000 N
100 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD