- Part # HD12B068-0250LXX2MES
Descripción:
HD12B0680250LXX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
6800 N
250 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
14 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B068-0250LXX2MES
Especificaciones
- Part # HD12B068-0250LXX2MES
Descripción:
HD12B0680250LXX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
6800 N
250 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)