- Part # HD12B068-0200ELX2MMS
Descripción:
HD12B0680200ELX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
6800 N
200 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
14 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B068-0200ELX2MMS
Especificaciones
- Part # HD12B068-0200ELX2MMS
Descripción:
HD12B0680200ELX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
6800 N
200 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)