- Part # HD12B068-0100CNO1EMS
Descripción:
HD12B0680100CNO1EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
6800 N
100 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
14 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B068-0100CNO1EMS
Especificaciones
- Part # HD12B068-0100CNO1EMS
Descripción:
HD12B0680100CNO1EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
6800 N
100 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)