- Part # HD12B045-0200ELX1MES
Descripción:
HD12B0450200ELX1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
4500 N
200 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B045-0200ELX1MES
Especificaciones
- Part # HD12B045-0200ELX1MES
Descripción:
HD12B0450200ELX1MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
4500 N
200 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)