- Part # HD12B045-0150LXX1EMS
Descripción:
HD12B0450150LXX1EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
4500 N
150 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B045-0150LXX1EMS
Especificaciones
- Part # HD12B045-0150LXX1EMS
Descripción:
HD12B0450150LXX1EMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
4500 N
150 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)